FOTO/ Rama i la jashtë liste për deputet, Dade dhe Dokle trokasin gotat me Metën

Dy deputetët e Patrisë Socialiste që nuk janë vendosur nga Rama në listat e kandidatëve për zgjedhjet e 18 qershorit kokretisht Arta Dade dhe Namik Dokle, janë parë të qëndrojnë pranë Metës dhe të trokasin gotat me të.

Ata ishin të pranishëm në ambjentet e Kuvendit teksa Parlamenti u shpërnda sot duke i dhënë fund kësaj legjislature.
Edhe pse Rama nuk i kandidoi më Arta Daden dhe Namik Dokle, ata kanë qënë të pranishëm në këtë mbledhje të fundit mesa duket për t’i dhënë lamtumirën Kuvendit dhe miqve të tyre.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTO/ Rama i la jashtë liste për deputet, Dade dhe Dokle trokasin gotat me Metën”

 1. Arti says:

  Po ndonje pune ne presidence s’do ishte keq

 2. Mamurrsi trim says:

  Rama u be sinonim i te pabesit.

 3. Ivan i madh says:

  Te dy keta si kjo Dadia qe i ka qendruar si bisht Like kufomes kudo ku ka shkuar dhe ne cdo veprim edhe pse deputete e PS perkrahte banden lsi dhe kete krye hajdutin Like. Si dhe ky Doklia ka 20 vjet a me shume deputet dhe keto kohet e fundit nuk diheshe ishte apo jo ne parlament dhe dashur prape te kandidoje kur seshte i zoti te binde familjen e tij dhe sidomos ate zusken e tij qe e lufton me cdo menyre PS. Ketyre te dyve mire ja bene se ak e kishin. Se e konsideruan PS nje lope qe vetem keta e soj e sojorollopi i tyre duhet ta shfrytezonin e ta milnin se nuk i mjafton gjithe keto vite. Ka te tjere qe jane mare ne qafe nga bashke miku i Likes Rama qe ka vene ne liste bandite e matrapaze si vete ai nga banda e hajduteve LSI.

 4. Life is game says:

  O Dokle s,ke pse merzitezh. Ke 10 vjet qe mbron Berishen. Kur je Deputet i popullit, nuk mund qe kete funksion ta perdoresh privatishte.Tiduhet ta kishe deklaruar qe cove pantallona ne 97 skenderbeut re vicidolit, sepse i kishte mbushur me mut e shurre.
  Jot bije na e tha. Turp per ty dhe prsh ER qe kuptoj dhe site kandiduat me. Ti je pjese e suites se PPSH.
  THJESHTE PLEHER.

 5. DALLTON says:

  Zoti Dokle me gjifhe kete llazoren Dade ,tregoni metrokracine tuaj sa sa te afte dhe sa te perkushtuar per popullin kini qene,pra thjesht ne ate parti ,kini qendruar vetem per priviligje dhe teket tuaja ,ju nuk jeni njeres me karakter ,por hidhi nga fryn era se ashtu jeni rritur ne sistemin e kaluar ,por mos harroni se Ilir -Meta eshte njeriu me I rrezikshem si hajdut me I madh I SHqiperise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *