FOTO/ Rama i la jashtë liste për deputet, Dade dhe Dokle trokasin gotat me Metën

Dy deputetët e Patrisë Socialiste që nuk janë vendosur nga Rama në listat e kandidatëve për zgjedhjet e 18 qershorit kokretisht Arta Dade dhe Namik Dokle, janë parë të qëndrojnë pranë Metës dhe të trokasin gotat me të.

Ata ishin të pranishëm në ambjentet e Kuvendit teksa Parlamenti u shpërnda sot duke i dhënë fund kësaj legjislature.
Edhe pse Rama nuk i kandidoi më Arta Daden dhe Namik Dokle, ata kanë qënë të pranishëm në këtë mbledhje të fundit mesa duket për t’i dhënë lamtumirën Kuvendit dhe miqve të tyre.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...