FOTOT LAJM/ Basha shkon i përgatitur këtë radhë në takim, mëson shah në çadër

Në daljen e tij para gazetarëve paraditen e sotme, kryeministri Edi Rama e shpjegoi situatën politike me një lojë shahu.

Lojë që sipas tij, Basha nuk e di, dhe deri më tani, Rama tha se Basha ka luajtur dam dhe ndaj ka humbur.

Këto fjalë me sa duket e kanë vënë në sedër Bashën, që para takimit të dytë në Presidencë, ka kaluar nga çadra për të marrë disa leksione shahu.

Me sa duket këtë radhë ka shkuar i përgatitur!

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTOT LAJM/ Basha shkon i përgatitur këtë radhë në takim, mëson shah në çadër”

  1. Can cen cun says:

    Te kishin vene banane, ne vend te pjeseve te lojes standarte, do ishte me interesante. Per ju them, andej ne shqiperi, se ne jashtetit kemi kopshte zoologjike me babuin plot.

  2. selimi says:

    nuk eshte as shah as poker…eshte futboll…topi eshte vetingu….kush do ja fusi topin tjetrit ne rrjete…gjyqtaret jane ambasadoret…populli eshte tifozeria…mafia jane kompanite e basteve…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *