Nard Ndoka: Rama do të dështojë, do të ikë me bisht ndër shalë

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka i ftuar në studion e lajmeve në News24 ka folur rreth protestës që do të zhvillojë opozita më datë 7 Maj në Kavajë.

Në fjalën e tij, Ndoka u shpreh se Rama do të dështojë në Kavajë dhe do të ikë me bisht ndër shalë.

Më tej, Ndoka tha se proçesi në Kavajë nuk do të jetë një proçes normal, pasi ndodhemi në mes të një krize të thellë politike.

“Përballja me opozitën është e pashmangshme, ka ardhur ora të ketë një pritë.

Në Kavajë parashikoj një proces jo normal, pasi jemi në një situatë jo normale, në një krizë të thellë politike.

Rama të këtë kurajo, po luan rolin e shahistit, po vë bast për fatin e Shqipërisë dhe të opozitës, është i rrezikshëm.

Axhenda e tij janë përplasjet dhe muskujt.

Ndaj edhe në Kavajë besoj se zoti Rama duhet ta kursente këtë aventurë, ta tërhiqte kandidatin”, tha Ndoka.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Nard Ndoka: Rama do të dështojë, do të ikë me bisht ndër shalë”

 1. xhaja nga Kavaja says:

  i ke fut ndonje vize o Nardo ?
  sa here kaloje per ne jug ndaloje ne Kavaj me u furnizu me ….. apo ke harru ?!
  hajt ke lala mos u krruj shum me kavajsit se pastaj ne vend te bardhes kushedi se ça t,japin po e krrujte shum sumen….

 2. nord.al says:

  E ndoqa intervisten per te pare se deri ku arrin logjika e nje idioti qe quhet kryetar partie. atae mjeret ne ne doire te kujt ka rene politika ne Shqiperi.

 3. mihali says:

  O numer kinemaje! Ik bej ndonje vallzim gjekundi te ksehasesh njerezit.Ti je nje byth..r qe se ka shokun.Po kush te llogarit ty o lamash,qe ke fytyre te besh dhe deklarata.Ti per nje karrike je gati te perkulesh dhe te presesh….Pse s’mbytesh ne det me mire.Lum ata qe te kane ne shtepi dhe ne rreth shoqeror o i mbaruar.Pas zgjedhjeve do e shohesh vehten ne pasqyre o delenxhi.

 4. Shqiptari Ilirise says:

  E vetmja merite e PD-se eshte se duke qene nje cope m….,ka mbledhur rreth vetes edhe mizat Noka,Spahiu,Mediu,e me rradhe.Dhe shqiptaret jane te qarte plotesisht tani.

 5. a says:

  pse i jepni hapsire nje debili qe thenien me te ndritur ka pas nates vjen dita

 6. Faro says:

  Nuk po marrim vesh se kush po tregon muskujt dhe kush po i nenshtrohet verdiktit te popullit. Mjer ne per politikane si ky qe na kane mbire ne parlament

 7. Tirana says:

  UNE JAM PER NARDIN KRYEMINISTER> CILI ESHTE ME MUA ? BURRE MA TE DITUR NUK KA SHQIPERIA ! Perse ta shani ? A nuk ka ligjiraten me te rrjedheshme nder politikan? A nuk le thenie dinjitoze si psh: ” Kosit po ti hedhesh uje bejet dhalle” ” C’do dru po t a hedhesh ne lume shkon ne dejtim te rrjedhes” “Plugu perdoret per te punuar token.” ” nafta perdoret per automjetet…………” He a nuk jane thenie legjendare? Ja pra ky e meriton per kryeminister . A JENI DAKORT ME MUA?

 8. Burimi says:

  Kush egjen se cfar ben NARD NDOKA te cadra? Ua them une:Per te kruajtur hundet dhe gjysmat e tyre i ha dhe gjysmat i ben sacma.Mjere SHqiperia kush e analizon dhe gjykon???????????.

 9. niki says:

  Idiot ,ti dhe te gjithe ju qe nuk meritoni nje minute te drejtoni shoqerine shqiptare.Funderrina……………………….nn

 10. BERISHA LARGOHU says:

  Nard Ndoka eshte nje kriminel qe ben opozite ne emer te demokracise, ky eshte turpi i shqiptareve. Mendoj se shqiptaret i kane syte te hapur dhe nuk do mbeshtesin kete lloj human trafficking politikan 👎👎👎👎👎👎😡😡😡👎👎🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇪🇺

 11. Populli says:

  Ik ore axhustatir leshi!
  Ky eshte shum i trash!

 12. Rrema says:

  A mund te imagjinoj njeri ne shqiperi , qe hallet dhe drrjtimi i shtetit te jet nga si ky psh Nard Ndoka? , prandaj ne demokraci ka liri dhe prandaj duhet pat kujdes se degjon dhe shef lloj dhe zgjedhja e njerzve nuk gabon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *