Neymar: Ja kush duhet të bëhet trajneri i Barcelonës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Neymar ka shprehur hapur dëshirën e tij për trajnerin e ri të Barcelonës.

Sipas  medias braziliane “Uol Esporte”, Neymar ka kërkuar që trajner i ri i Barcelonës të bëhet Juan Carlos Unzue.

Ky i fundit është zëvvdëns-trajner tek Barcelona, dhe sipas mediave spanjolle është një ndër kandidatët kryesorë për të marrë drejtimin e katalanasve pas largimit të trajnerit Luis Enrike.

Emërimin e Unzues trajner e ka kërkuar edhe mesfushori i skuadrës, Ivan Rakitic.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *