Nuk është “Ekzorcisti,” por ky njeri mund të jetë makthi juaj i ri

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mund të duket si një skenë e nxjerrë nga filmi horror “Ekzorcisti,” por gjithçka që shihni në këtë video është reale.

Troi James ka një trup tejet elastik, aq sa me shpinën e përthyer mund të ecë me këmbë dhe duar në dysheme.

Kjo i ka fituar atij pesudonimin “Njeriu Merimangë,” ndonëse për arsye krejt të ndryshme nga ato të personazhit të njohur si superhero.

Video në të cilën James tregon aftësitë e tij, është një nga më viralet në rrjetet sociale, por jo të gjithë komentuesit kanë shprehur habi. Shumë prej tyre, kanë thënë se ndihen të tmerruar prej saj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *