VIDEO/ Bujar Nishani iu tregon një histori Ramës e Bashës, në nisje të takimit

Bujar Nishani ka pritur për herë të dytë brenda dy ditë, kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha, për të gjetur një zgjidhje për krizën politike.

Duke qenë se këtë radhë Rama dhe Basha kanë qenë pa shoqërues dhe duke parë faktin se në publik ata jo vetëm që nuk komunikojnë me njërit-tjetrin, por nuk shkëmbejnë as shikime, Bujar Nishani është detyruar të thyejë akullin.

Ai ka nisur të tregojë një histori, pasi dikush duhej të fliste.

Dhe ngaqë s’ka pasur ça të thotë, ka filluar të tregojë një histori.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Bujar Nishani iu tregon një histori Ramës e Bashës, në nisje të takimit”

 1. Mirush says:

  Psikopat, I shkreti Rama që mezi po duron, sikur po mban shurren me zor.

 2. Andreas says:

  I ka treguar histori qimthash nga ato qe na tregonte gjyshja ne kur ishim te vegjel

 3. kodrasadikitk says:

  Klase e cofte politike e Shqipnise ! Mjerisht e fatkeqesisht klasa politike mjerane qe eshte aktuale pas tranzicionit qe ndodhi ne Shqipni pak ose aspak punoi per refaorma ,per ligje e per interesa kombetare .Vendet qe ishin prapa nesh e kaluan murin ,i bene reformat e ne mbetem ne balte te muzeqese e spo levizim ose po levizim me hapa breshke.Hungarija ,Rumanija ,Bullgarija ,slovenija e Kroacija kalun murin dhe i bene reformat.Mjerisht nji popull i vogel ,homogjen me nji sip.minimale po vendenumron,deputetet ,u pasuruan ,u bene miljoniere ,pa ligje e pa rende pubike po qalon .O popull i shkrete pse votohen keta mjerana qe sjan ne gjendje te organizojne nji pale zgjedhje ,ku eshte kultura jone ,ku eshte krenarija kombetare qe se pranojme kush fiton por numrimi i votave sterzgjatet me muaj.Hapni syte o vllazni si numrohen votat e per sa kohe ne vendet tjer .Ju po zgjedheni per te punuar per popullin e per interesa kombetare e shtetnore kurse ju na bete hore para shqiptareve e para SHBA e EU ku po synojme .Basha kinse ka studiuar ne Holande e po sillet sikur te kete studiuar ne Pakistan-mjerisht…

 4. Beni says:

  Historine e Odetes dhe Ols

 5. Majmuni says:

  Si me u pat taku Gorbaçovi me Reganin..!!! Amon se na hapet barkun me kto karagjoza!!

 6. Ervin says:

  Ky eshte bob ,
  KM si ky ska ardhur asnjehere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *