VIDEO/ Rama dhe Basha këtë radhë takohen tek a tek

Ndryshe nga takimi i një dite më parë, kryeministri Edi Rama dhe Lulzim Basha janë takuar tek a tek në Presidencë.

Ata nuk kanë pasur shoqërues.

I vetmi që ndodhet me ta, është Bujar Nishani.

 


20170504-191247 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Rama dhe Basha këtë radhë takohen tek a tek”

  1. Petrit Shkembi says:

    Dmth formati i takim it të sotem esht nji me nji e gjys…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *