Dështimi i negociatave/ Donald Lu për të tretën herë takim me Ramën

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu po zhvillon një takim me Kryeministrin Rama në zyrën e tij.

Mësohet së në fokus të takimit është dështimi i raundit të dytë negociatave mes Ramës dhe Bashës me ndërmjetësimin e kreut të shtetit Bujar Nishani.

Ky është takimi I tretë që Donald Lu po zhvillon me Ramën për zgjidhjen e krizës politike.

Ambasadori Donald Lu mbërriti në ambientet e Kryeminsitrisë rreth orës 11:00 të kësaj të premtje.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Dështimi i negociatave/ Donald Lu për të tretën herë takim me Ramën”

  1. LORA says:

    Mjaft zoti Ambasador,mjaft,,,,,po fyeni shqiptaret ne shumice te cilesuar dhe Kushtetuten e shtetit te shqiptareve.

  2. Fuck it says:

    Po mire kur e kishin keta pushtetin dhe me diktature votonin ligje president prokurori kryetare bashkie ne Tiran, ça benin keta ambasadore pse nuk flisnin. Keta nuk e kane toleruar opoziten as nje fije , I moren te gjithe pushtetet per vete slane gje. Po keta kerma tani dalin sduan zgjedhje dhe krijojne stuhi ne gote, megjithese Rama po ja jep te gjitha garancit, jo keta duan koken e rames se e dine fare mire se populli si voton kure me , se I pane cfare pislliqe bene demokrato komunistet me ne krye spiunat e betuar dhe te kapur te ruso- serbe ve. Zoti ambasador keshtu funksionon demokracia te ju ne Usa apo ne jemi vend ku eksperimentohet non stop.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *