Flet vjehrri që vrau nusen me levë, se nuk i solli kafen: Nuk sillej mirë

75 vjeçari Ndoc Tota i tha gjykatëses se është penduar për vrasjen e nuses së djalit, por megjithatë Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg.

Ai ka thënë se me nusen e djalit, Vera Tota, 41 vjeç, ka pasur konflikte të vazhdueshme, pasi sipas tij, nuk sillej mirë, shkuan lapsi.  75-vjeçari është justifikuar duke thënë se ka dashur vetëm ta trembë viktimën.
“Me nusen e djalit kam pasur konflikte përherë. Nuk sillej mirë, rrihte femijët dhe pardje në mengjes më fyeu ndaj e godita për ta trembur e jo vrarë”, ka thënë ai.
Krimi brenda familjes tronditi Kurbinin dy ditë më parë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhejë, pasi nusja refuzoi t’i bënte kafen.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Flet vjehrri që vrau nusen me levë, se nuk i solli kafen: Nuk sillej mirë”

 1. qytetari says:

  Ketyre njerezve duhet u besh denime si ne mesjete. Qe te denonin me shqyerje , te lidhnin koke e gjymtyre neper karroca e karrocat ngisnin kuajt duke e shqyer ne copa trupin.

  1. Mik says:

   Per qytetarin : Vrasja ishte e momentit, e mund ti ndodh kujdo, ( sidomos shqiptareve mbasi jena gjaknxeht dhe jo me kulturen e duhur ).
   Sygjerimi qe ben ti, e tregon kete me se miri !
   Hakmarrje deri ne barbari, ne shenje te qyteterimit, apo jo…. qytetar ?
   Gjithsesi ! Un nuk pajtohem as me autorin e krimit por as me ty.

 2. Illyrian says:

  Ky meritojnë ti japin kafe me cianur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *