FOTOT/ Njihuni me politikanen më seksi në botë…

Ajo konsiderohet si një nga politikanet më seksi në botë.

Bëhet fjalë për Nicole Minetti, e cila është futur në politikë nga Silvio Berluskoni dhe u bë e famshme pasi i siguronte femra këtij të fundit, për orgjitë që bënte.

32-vjeçarja është fotografuar duke pushuar në SHBA, dhe natyrisht që ka tërhequr vëmendjen me format e saj super seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole.jpg","attachment_id":"679503"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-1.jpg","attachment_id":"679504"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-2.jpg","attachment_id":"679505"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-3.jpg","attachment_id":"679506"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-4.jpg","attachment_id":"679507"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-5.jpg","attachment_id":"679508"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-6.jpg","attachment_id":"679509"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-7.jpg","attachment_id":"679510"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-8.jpg","attachment_id":"679511"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-9-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/nicole-9.jpeg","attachment_id":"679512"}]

4 komente në “FOTOT/ Njihuni me politikanen më seksi në botë…”

 1. X+Y says:

  Politikane??? Jeni te pjerdhur fare, me seksi se Lulushja ne Kavaje???

 2. d says:

  E paskeni matur ju qe kjo na paska dal “me seksi” ? I keni ven ne kandar a si ? Brrockulla idioteske. Nga keto brrockulla te dalin dhe çadrat …. dhe pastaj ooboboboo .. nga na dolen babuine ? Ja ! Ju po i prodhoni babuinet ne mase.

 3. ich setze auf dich
  2/10 oh veramente buon casione .
  2 her nga 10 te mundeshme 😛 mundet te behet edhe me sume
  (la mia votta e ovviamente ,diretamente ,in ogni posizione , perr Lei Signora Minetti /

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *