KAVAJA/ Qytetarët: Të votuam për t’i larguar ato fytyra, je fajtor…! Përgjigjet Rama: S’jam si ata…!

Kyeministri Edi Rama postoi dje një status ku ironizonte kryedemokratin Lulzim Basha:

‘Lulëzim fitore të tilla paç ngahera po a me thua dot si ka mundësi që anëtarët e tu në KQZ po zihen kundër tërheqjes së kandidatit tonë?🙄?😂?✌️..”, shkruante Rama.

Por, komentet dhe reagimet nga ana e qytetarëve kane qene te shumta.

Komentuesi: te t bej nje pytje zoti Rama…..ne nje situate te tille ..do te toleronte kaq shum ty dhe partin tende. ..dyshja basha-berisha??mendoj se ska shanc..mos i lejo ta marrin peng shqiperine siq kan ber gjithmone …te lutem z.kryeminister😠😠😡

Rama: Po pse me ke me ngaterron ti mua nga keta te dy se me hutove tani?

Komentuesi: Me vjen shume keq por sa te jene sali berisha gialle me zagaret qe i shkojne pas,ky vend ska per tu bere!!perdor forcen e ligjit shoku kryeminster se ndryshe nuk duan ata!!ne te votuam qe mos ti shohim me ato ftyra por me keqardhje them qe ata akoma po e mbajne peng kete vend dhe per kete je fajtor edhe ti!!

Rama: Pse ti kur me votove mendove qe une do t’i zhdukja keta nga syte e tu Andi? Jo mik, duhet drejtesia pastaj vijne me radhe te tjerat, po ti mos u merzit se mesa shoh une keta te dy kane ndermend ta shkaterrojne vete me duart e tyre PD-ne🙄✌️

Komentuesi: Terheqja nga zgjedhjet e Kavajes tregon sa i dobet eshte shteti para krimineleve te PD-se.Po te kish qene Berisha ne pushtet jo vetem qe do i kishte bere zgjedhjet por edhe do u kishte zhdep ne dru.Ku eshte policia qe duam?Ku eshte shteti?Ky eshte kapitullim perball PD-se.

Rama: Obobo Arjan, po pse me po te ishte Berisha ecim ne perpara!!! Po jo mor mik, se nuk shkojme ne kurthet e Saliut e te Lulit ne dhe per cfare, per nje bashki qe e kemi e ne nje qytet qe s’ia ka borxh askujt qe t’i shohe sherrin Saliut pasi i pa vetem kurrizin 27 vjet!

RAMM

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “KAVAJA/ Qytetarët: Të votuam për t’i larguar ato fytyra, je fajtor…! Përgjigjet Rama: S’jam si ata…!”

 1. Coli says:

  PD. 👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 2. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  bourdhelo sunitesh,varu kkkkkkkkkk…………….

  1. DYPLLOMSHI says:

   kuje mer trim..atdhemti ku e hongre???

 3. sapa says:

  Eshte gabim te perdoresh fjalen shtet ne shqiperi.

 4. Lugati says:

  ik o greko jemenit ik eshte smure janulla po jep shpirt…tashi merna me lugatin KM..o lugat po ca shteti do bosh ti mer brekgris..ti per karrike shet edhe zaho..se shqiptaret po e po..i premtove te gjitha..po dolen muhabet rakie ….kriminelet nburg..bam fukarenjt per drita nburg..veting bam vetingu ndrejtim te paditur..lufte korrupsionit bam ilir meta president…bam 21 janari..vari karin 21 janarit i japim ca leke familjeve e sbzo mo njeri…nkavaje do fitojm sterhiqet ripjellja..bam ripjellja 24 ore para votimeve terhiqet…para dy ditesh ushtaret e ripjelljes bertitshin lul nkavaje e dot bojm kte e do tbojm ate…tashi pytja funit o ushtaret e ripjeelljes..kush e hongri prasin e luzit luli apo lugati KM…URIME URIME E KUJDES PRASIT KASHARIT TASHI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *