Mjeku i Partizanit jep lajmin e mirë: Ekuban do të jetë në fushë ndaj Kukësit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mjeku i Partizanit, Dhimosten Gjini, ka sqaruar gjëndjen shëndetësore të sulmuesit të Partizanit Caleb Ekuban.

Në një prononcim për “Supersport”, Gjini shprehet se gjëndja e Ekubanit është stabilizuar dhe do të jetë i gatshëm për përballjen ndaj Kukësit.

“Në radhë të parë dua të sqaroj diçka. Se ku do të jetë Caleb Ekuban, do ta tregojë ora 19:00. Ai vërtetë pati disa probleme shëndetsore, por tashmë gjendja e tij është stabilizuar dhe është në 100% e tij për të luajtur.

Nëse bën serum ose përdoret ndonjë metodë tjetër, është punë e stafit mjekësor. E sigurtë është që gjendja e Ekubanit është stabilizuar dhe në orën 19:00 ai do të jetë në fushë”, u shpreh Dhimosten Gjini.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *