VIDEO/ Moment tragjik, shikoni se si shpëton nga aksidenti motorçiklisti

Ky është momenti i habitshëm ku një motorçiklist i shpëton vdekjes për  “fije floku”.

Nga shpejtësia e madhe motorçiklisti përplaset me një makinë, por fatimirësisht në momentin e aksidentit ai hidhet mbi pjesën e mbrapme të makinës dhe shpëton.

Ngjara ndodhi në një autostradë në Portugali.

Motoçikleta Suzuki me të cilën ai po udhëtonte u shkatarrua plotësisht nga përplasja.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *