Zeni sulmon Ramën: Lepuri brenda të marrit e di mirë se s’mund të ketë zgjedhje pa opozitën. Dhe vë afate…

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, pasi heshtja do të ishte e tepërt për njeriun që tërë jetën e tij s’ka bërë një punë por që ka miliona dollarë dhe euro pasuri dhe i shumë akuzuar për abuzime.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, djali i ish-kryeministrit thumbon kryeministrin Rama, duke u shprehur se zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë.

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit Edi Rama për të tërhequr nga gara kandidatin për zgjedhjet për kreun e ri të Bashkisë Kavajë.

“Lepuri brenda të marrit e di mirë se nuk mund të ketë zgjedhje pa opozitën”, shkruan Shkëlzen Berisha.

Në deklaratën për mediat pasditen e sotme, kreu i qeverisë i përcolli kryedemokratit Basha mesazhin se do të ketë afat deri të dielën më 7 maj që të arrijnë një marrëveshje.

Në të kundërt sipas Ramës, duke filluar nga 8 maji do të nisë fushatën zgjedhore për 18 qershorin.

Sipas Ramës, me apo pa PD, zgjedhjet parlamentare do të zhvillohen më 18 qershor, siç është dekretuar nga presidenti”, shkruan Zeni në rrjetin social.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Zeni sulmon Ramën: Lepuri brenda të marrit e di mirë se s’mund të ketë zgjedhje pa opozitën. Dhe vë afate…”

 1. Populli says:

  Rama ka gjynahe, por kriminel si soji yt Zen Serb Sllobo Kraxhic Berishovic nuk eshte.

  1. Tarrasi . says:

   LEPURI I BERISHES AKUZON SE U KA HYRE LEPURI TE TJEREVE …. OH CNA KENAQI …

   LEPURI HYN E DEL DNA SERBE TE NGEL NE GJAK TE GJENERATEVE TE BASTARDEVE QE LE LART E POSHTE O MBETURINA SERBE

 2. Genti says:

  Pusho ti o kelysh ujku. Nuk ka qene , nuk eshte dhe kurre s’do te jete opozite haleja qe ngriti yt ate. Ai eshte vetem nje grumbullim bucash qe padashje ka marre ne mes edhe disa njerez idealiste qe nuk i meriton. Guxon dhe te flasesh o legen. Ti je per ne burg , te eshte prere bileta vetem duro sa te mbarojne zgjedhjet.

 3. Vicidoli says:

  O sy mut lexoi komentet dhe shikoje se kush je o kelysh serbi

 4. albi says:

  o klysh shum shpejt do tvi dita tjapesh llogari per horrliqet qe ke bere ti e familja jote. Do shofim pastaj se sa lepra do kesh mrena ti langaraq

 5. dalja e salihit e te birit menjehere tregon se cadra eshte biznes I familjes berisha, pd=ja eshte biznes I familjes berisha, bashes, berisha I ka besuar drejtimin e biznesit te tij qe eshte pd-ja. askush nuk e shpeton kete biznes te ndyre e criminal te familjes bersha-fazlic nga falimentimi. posht salihi, gruevski e basha me rus seb r grek. rrofte shqiperia.

 6. khjg says:

  Me mire mos fol, HESHT.

 7. Drejtesia says:

  Ik ore bajgë

 8. endri says:

  Haahahhahhaha foli lepurushi i vogel i Lepurit te Madh…hahahaha …….Shko te japesh llogari para drejtesise, ate bej, bashke me familjen soj e sorrollop qe ke. Epo kur ka dhe lepurushi bythe kjo eshte c eshte hahahahahaha

 9. Alby says:

  Po ti o mut , o i biri i mutit do ish me mire ta qepesh e te hash rehat edhe per ca kohe deren me gjak te vjedh shqiptareve nga ai muti plak qe me vjen per te vjelle ti ze emrin ne goje.Ai e ti jini nje mut qenefi

 10. Ozal says:

  Ti o xeni nu je politikan jo se yt ate eshte por te pakten ai eshte edhe kriminel ndersa ty te ha mutin ndaj leri llafet edhe ik meru me ate buxhore qe ke mar beji ndonje xhiro me kal sic i pelqen asaj qe ja hipen gjithmon karrit. Ne rregull kokeloqja i vogel u be bytha jote te na tregoj lepurin ti lepurush je vet karr o karr me syza.

 11. Dajti says:

  Oje fare serbe nuke eshte frike pore stabilitet pore rraca juaj kerkon gjak si ne gerdec qe me gjakun e te varefe te gedecit jeton si sheik ne lunder dhe xhirone ne hotelet me lluksoze te botes po se shpejti do jeshe ne banken e te akuzuarit me gjith tytate

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *