Elisa Spiropali thumbon Blushin: Ben Boshi nuk bëri dot as 140 vetë bashkë pa një njollë

Elisa Spiropali ka thumbuar Ben Blushin për listën e kandidatëve të partisë së tij.

Pashe se ne qemtimin e bere nga KQZ-ja pervec listes se deputeteve te PS, ne te gjitha listat e partive te tjera kishin dale ca njolla denimesh ne te shkuaren!

S’ka asgje per t’u çuditur qe filtrit te partive t’u kene shpetuar individe tek-tuk, dhe ligji, KQZ-ja Prokuroria kane detyre t’i pastrojne.

Po vetem nje njeri nuk ka justifikim ne kete mes, Bosh Blushi qe me dha nje gaz te madh me njollat e librave te tij te bardhe!

Njeriu qe nuk la balte pa i hedhur partise qe i dha emrin me te cilin shet per romane logorete e tij shumevellimeshe, nuk beri dot as 140 vete bashke pa nje njolle!

Fjalamani qe nuk le teme pa e rrokur me boshllekun e tij marramendes dhe nuk la kend pa marre neper goje duke u prezantuar si çlirimtari i politikes ku u llokoçit plot 20 vjet, tani nuk ka as goje te na thote ç’jane ata zuzare qe ka futur ne liste!

Me siguri ai as nuk i njeh ata qe i ka nxjerre si nje tufe librash (me sakte kapakesh) nga sqetulla duke i mbledhur online si kokrra orizi, po kjo s’ka pike rendesie.

Pompoziteti i tij qesharak ne luften e salinjte ne foltoren e parlamentit ku abuzoi kater vjet me mandatin e marre qyl nga lista e PS, tanime s’na ben per te qeshur vetem ne qe e njohim mire se çfare eshte.

Tani te gjithe mund te qeshin lirisht me te e me listat e tij qe jane thjeshte kapaket e nje boshlleku grotesk.

Sa keq me vjen sa keq qe nuk pata shansin te garoj me te ne Tirane, sepse do te garoj ne Korce.

Ku me kaq sa kam pare e degjuar, Ben Boshi nuk vjen dot per vota se te tere i’a njohin perbuzjen per njerezit!

Po me kenaqesi do ta shoh diten kur edhe Tirana e madhe s’do kete asnje cope vend per fllusken e tij te vogel😎”, shkruan Spiropali.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Elisa Spiropali thumbon Blushin: Ben Boshi nuk bëri dot as 140 vetë bashkë pa një njollë”

 1. Ana says:

  Kjo ordinerja e mjaftit, hajdutja e doganave të laje gojën kur flet për një figurë komplekse dhe të paperlyer si ben blushi

  1. Adriatik says:

   Eshte qesharake te shikosh nje hajdute ordinere doganash te dali dhe te japi mend. Ky eshte niveli ne turkoshqiperi.

  2. BUJARI JU DEGJON says:

   Po te ishte hajdute,nuk do ishte ne listen e deputeteve…
   Blushi “figure komplekse dhe e paperlyer”?
   Dakord,por ai ne Parlament ia ka futur ANES E PAS ANES OOO… 🙂

 2. Kaonia says:

  Pasionante madhe kjo hajdutja me çizme

 3. Alban Dega says:

  E PAC MENDJEN FEMER !

  Eshte nje urim filozofik i Shkoderloces!
  Ti Spiropali je mishearimi i gjalle i tij !
  Te ndoqa mbreme ne ” Zone e Lire ” te Canit dhe ne kete koment e te tjera me pare!
  Fantastike ! Shkurt e bukur !
  Mendjefemer !

 4. Alban Dega says:

  E PAC MENDJEN FEMER !

  Eshte nje urim filozofik i Shkoderloces!
  Ti Spiropali je misherimi i gjalle i tij !
  Te ndoqa mbreme ne ” Zone e Lire ” te Canit dhe ne kete koment e te tjera me pare!
  Fantastike ! Shkurt e bukur !
  Mendjefemer !

 5. Emiljano says:

  Po mire moj zonjoshe qe sulmon blushin,qe esht su esht i ka shkrujt disa libra ti cfare merite ke pervecse bythlepirjen qe i ben rames

 6. "horri i bulevardit" says:

  KURSE TI MOJ QYQARE DUHET TE LASH BYTHEN; KUR KERKON TE MBROSH CUNIN E KICOS:

 7. FIX 316 says:

  Mire thote Ana.Per formimin e partise se Bosh Blushit,ka hedhur firme edhe nje koke e madhe,si Agron Llakaj!!!!??..

 8. Andi Kananaj says:

  Ben Blushi me ty moj Erisa Spiropali fshi bibilushin 7 here ne dite. Ate nuk e mundi dot shefi yt, jo ti tyryfycke e dale nga bordello e lali Erit!

 9. SB says:

  Ja qe ja tha te gjitha sakte Ben Blushit kjo vajza…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *