FOTO/ “Tomka dhe shokët e tij”: Rama bën ironi me Berishën, Bashën dhe Nard Ndokën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë me kundërshtarët e tij.

Në faqen e tij në FB, ai ka postuar një foto ironizuese me Berishën, Basha dhe aleatin e tyre Nard Ndokën.

“Kur futesh ne rrjete pa top”, shkruhet në foto, ilustrim nga filmi “Tomka dhe shokët e tij”, por që fytyrat e personazheve janë zëvendesuar me ato te politikanëve.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...