Paqe në derbin mes Juventusit dhe Torinos

Juventusi ka barazuar me rezultatin 1-1 ne derbin kunder Torinos në “Juventus Stadium”

Gonzalo Higuain i ka siguruar një pikë Juventusit ndaj Torinos duke shënuar golin e barazimit në fund të ndeshjes.

Miqte kaluan të paret ne avantazh me ane te  Adem Ljajic në minutën e 52-te duke realizuar nje gol spektakolar nga goditja e denimit.

Kur ndeshja po shkonte drejt fundit, Gonzalo Higuain barazoi gjithcka duke e mbyllur derbin me shifrat në 1-1.

Pas këtij barazimi, Juve shkon në kuotën e 85 pikëve, tetë më shumë se Napoli.

Ndersa, Torino gjendet në vendin e nëntë me 50 pikë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *