Vazhdon lumturia e opozitës, ja si zgjedh të festojë Nard Ndoka pas tërheqjes nga Kavaja

Lumturia e opozitës pas tërheqjes së kandidatit nga zgjedhjet e Kavajës, sa vjen edhe shtohet.

Aleati i Lulzim Bashës, deputeti Nard Ndoka duket se ka zgjedhur një altërnativë të re për të kontribuar mbi zgjidhjen e ngërçit politik.

Në momente kaq të rëndësishme për vendin, Ndoka ka publikuar një fotografi aspak etike në rrjetin social Facebook.

Në fotografi shfaqet një ushtar i huaj, i cili gjatë ushtrimit të detyrës së tij i janë grisur pantallonat.

Ndoka, ka zgjedhur  të bëjë një paralele me ushtrinë tonë dhe ka shkruar: “Rama merr masa në Kavajë. Do bëjmë shtet!”.

Deputeti Nard Ndoka njihet si një personazh mjaft karizmatik në rrjetet sociale ku postimet e tij rradhë herë meren seriozisht nga ndjekësit.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Vazhdon lumturia e opozitës, ja si zgjedh të festojë Nard Ndoka pas tërheqjes nga Kavaja”

 1. Tonini says:

  Kjo fotografi ka mundesi ti jete bere nokes ne kohen kur bente zbor ne. vaun e dejes,pordhet e medha~ thote populli~grisin breket e reja,jo te Nardit.

 2. Ali pazari says:

  O Zot kur flet dhe ben show RRapi i Vaut te Dejes!

 3. xha Jaho says:

  trapi trap mbetet gjithmone, edhe kur vishet me rroba te shtrenjta njelloj si ajo qe ka postuar mbetet. ai qe eshte trap nga trute tek trapi gjen shembuj. race e poshter debilash qe na jane perdredhur si ferra neper kembe

 4. Spiro says:

  Ushtari qe duket aty eshte grek dhe fotografia eshte bere gjate konfliktit te Qipros

  1. Charlie Booger says:

   Nuk ka faj se objektin ne fushe preze pothuajse e mbaroi.dhe interesant fakti se sa Here vihej minister dhe objekti ne fushe preze hidhte shtat shtat.shyqyr e mbaroi.o felliqesira te akumulimit te kapitalit allashqipetare.zhdikuni nga faqja e dheut pegera te harbuterise se kapitalit shqipetare.e ngritet pasurine mbi dhembjet nherezore.harram e paci

 5. Qeflliu says:

  Nardi ka bere Selfije. Reklame e bukur per te terhequr kliente por shume e perdorur
  Do preferonja te Lul Hollandezit.

 6. Toni says:

  Nardi, ju e dini shum mire qe shqiptaret nuk ju kane dashur dhe nuk do ju duan asnjehere. Shqiptaret nuk duan kriminele si Saliu & Lyli, nuk duan as gomere me 2 kembe si ti i pari dhe Noka Paloka Bumci Strazimiri Ristani. Jeni thjesht nje tufe karesh nga trute e kokes dhe kete e verteton ne menyre perfekte fakti qe akoma ju terheq prej hunde plaku kriminel i Vicidolit bashke me pjellat e tij mafioze.

 7. Katunari says:

  Po kur u be edhe nardhi me nxjerre poturet e cara te opozites mos mbete gomar pa formuar nje parti dhe pa dhjere ne cader

 8. nina says:

  O Nard BYTHA E GREKUT , IK O FLLIQESIRE SE SURRATIN ME MUT E KE.. E KE FLLIQ TI PARLAMENTIN SHQIPTAR BASHKE ME BAJGAT DHE VRASESIT E PD….IK MORE MUT I FLLIQT SKE SHANC TI TE OFENDOSH KUUURR KRYEMINISTRIN EDHE 20 VITEVE TJERA… AI JU KA PERDHOS JU TE GJITHVE… JU RRINI NE CADREN E VRASVE, DHE DO JA HANI JASHTEQITJEN TE GJITHVE PS

 9. valentina says:

  Maloke si nard derrkuci duhen derguar ne malin me te larte te malsise dhe ti vesh klonin tela me gjemba dhe te mos i lejosh te zbresin ne shqiperi te mesme pa vize se e qelben SHqiperine kjo rrace e ndyre qe akoma mbajne trungje poshte kokes ne vend te jastekut.Ptuuuuuuuu zhulanjos te ndyre.

 10. Doni says:

  PO KUR TALLET DHE KY U SHOFTE DYNJAJA.NARD PROVINCIALI NARD NOTARI AS PER KETE SPORT SISHTE LERE PASTAJ PER POLITIKE E NE DOR TE KUJT DO ME RA SHQIPRIA O NENE MOJ NENE.

 11. Sebbasstian says:

  Ky duhet te jete Saliu ose Lyli ne pozicion per te mbrojtur cadren e mjerimit. Me duket se Nardi qenka nga ata te shoqates.

Lini një Përgjigje te Spiro Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *