Anulimi i zgjedhjeve në Kavajë, ja çfarë shkruan Rama sot

MIRËMËNGJES 😀 dhe ju uroj një ditë të mbarë më këtë imazh të Kavajës më 2013 dhe mbrëmë🌹

Në katër vitet e fundit për Kavajën është bërë më shumë se në 25 vjet të marra së bashku. Ende edhe më shumë mbetet për t’u bërë, por edhe shumë ka për të humbur nëse ndalemi sot. Prandaj përpara#PërKavajënQëDuam🌳 #PërShqipërinëQëDuam🇦🇱🇪🇺 me #Drejtësi#Shtet💪 #Punë👍 #Mirëqenie😀 me #PartinëSocialiste🌹

Kështu i ka përshëndetur ndjekësit e tij në facebook kryeministri Rama  megjithatë, kryeministri me një imazh nga Kavaja, duke përqasur përmes fotove ndryshimin që ka pësuar qyteti nga viti 2013.

Sot do të duhej që të  mbaheshin zgjedhjet e parakoshme në Kavajë, por Rama i anulloi ato pasi sipas tij kishte skenare për destabilizimin e vendit nga protesta e PD.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18222102_10154723639446523_7312679368275337605_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18222102_10154723639446523_7312679368275337605_n.jpg","attachment_id":"680227"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/1-1.png","attachment_id":"680229"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Capture-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Capture-2.png","attachment_id":"680230"}]

1 komente në “Anulimi i zgjedhjeve në Kavajë, ja çfarë shkruan Rama sot”

  1. lili says:

    Anulimi i pjesmarrjes se kandidatit socialiste anulon zgedhjet vetem ne zululand,kur jo ne nje shtet demokratik…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *