Rama tallet me Bashën: “Do plakesh në çadër”

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar liderin e opozitës Lulzim Basha. Rama ka postuar një fotomontazh në facebook ku shihet Basha me mjekër i plakur dhe i ulur në një çadër.

Gjithashtu në këtë fotomontashzh shkruhet: “Lulzim Basha 2046 pylli i Bedenit Kavajë”.

Duhet thënë se vetën disa orë kanë mbetur nga skadimi i afatit të ultimatumit që Rama i ka bëri Bashës për tu ulur në një tryezë dialogu për të zgjidhur krizën dhe më pas siç tha kryeministri nuk do të jetë më dispozicion të kryedemokratit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-basha-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-basha.jpg","attachment_id":"673261"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268300_10154724923721523_2474776223111842918_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268300_10154724923721523_2474776223111842918_n.jpg","attachment_id":"680320"}]

2 komente në “Rama tallet me Bashën: “Do plakesh në çadër””

  1. Populli says:

    😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

  2. NINI says:

    LERI BUDALLALLEQET. JE KRYEMINISTER DHE SILLU SI I TILLE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *