REPLIKAT/ “Ala i besoni këtij mashtrusi”, Rama i jep përgjigjen që qytetari s’do ta mendonte kurrë

Në vijim të komunikimit të tij me qytetarët, Edi Rama ka shkëmbyer disa replika me ta në rrjetin social Facebook.

Veç të tjerash, shefi i qeverisë nuk i ka kursyer as   batutat në përgjigjet që ka përciellë.

Qytetari 1: Me thote vajza 6 vjecare, o ba ke do votosh? Nuk e di i them, per ke do doje ti? Per Edi Ramen me tha. Pse ta votoj Edi Ramen e pyes? Sepse ai del te portokallia dhe na ben te qeshim, mu pergjigj. 😂😂😂😂

Edi Rama Vajza 6 vjecare nuk e thote dot kete sepse nuk eshte me humor te lodhur si prindi i saj😀 Keshtu qe mos e perdor vajzen per te bere humor, po mendo per te ardhmen e saj kur voton!

Qytetari 2: Edi më bëj që të të votoj, më mbush mendjen që po luftoni korrupsionin…

Edi Rama Te ardhurat ne arken e shtetit rriten edhe sepse lufton korrupsionin dhe ekonomia nga 0 presje dicka ne 3.5% eshte rritur edhe pse eshte luftuar korrupsioni! Natyrisht ka ende shume me teper per te bere kunder korrupsionit, prandaj duhet Vetingu dhe mbi te gjitha duhet te votosh per te zbatuar Vetingun dhe reformen ne drejtesi!

Qytetari 3: Ala i besoni ketuj mashtrusi
Edi Rama Tonin, une nuk merzitem per veten po per kedo qe ul veten duke folur si ne klub pas shtate dopiosh

 

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “REPLIKAT/ “Ala i besoni këtij mashtrusi”, Rama i jep përgjigjen që qytetari s’do ta mendonte kurrë”

 1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


  @ K.M Edi Rama
  .
  Jo rrallë,
  shpesh
  Ta vlerësoj pa masë humorin
  Po mbaje vath në vesh
  S’të Zgjodhëm të na bësh gaztorin!
  .
  .
  .

  1. Xboom says:

   Përsosur, bravo.

 2. kasem gahinji says:

  z.Edi,qente le te lehin,shqiperia te skoje perpara.komentues te paguar nga cadra i degjojme qe ne mengjez.akuza dhe presione,etiketime tv komuniste etj,etj.coje perpara me tolerance brenda kuijve te kushtetutes dhe ligjit.bei nje bianc te shkeljeve ligjore dhe kushtetuese dhe kerkojani publikisht presidentit dhe prokurorit te garantojne zbatimin e ligjit,para te cilit jemi te gjithe te barabarte.se kush eshte i korruptuar e kriminel e dime te gjithe ne te tjeret,ndaj dam veting.te hidhen perpjete po deshen.shqiperine nuk e ndalojne dot,edhe sikur te indoktrinojne 6 vjecaret.

 3. dash says:

  Ke te besh me shqipo qe s’ka memorje…

 4. Ari says:

  Pyll pa dera nuk ka. Edi vazhdo per Shqiperine Evropiane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *