REPLIKAT/ Komentuesi: Më këtë kokëfortësin tënde për mosdorëheqje, nga çadra Basha po hyn në Kryeministri… Rama: Ti nuk e paske idenë…

Fill pas postimit të fundit të Kryeministrit Rama ku publikoi në facebook një fotomontazh ku shihej Basha në çadër i plakur dhe me mjekër, nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit e tij. Një nga komentuesit i shkruan se më këtë kokëfortësin tëndë për modorëheqje, nga çadra je duke e futur Bashën në Kryeministri.

Por kaq ka mjaftuar që Rama ti kundërpërgjigjet  komentuesit. Ja se çfarë i shkruan.

Replika

Komentuesi: Me kokefortsin tende per mosdorheqeje, nga Çadra, je duke e futur ne Kryeministri, nuk dij po e ben nga inati Personal apo nga mosdija?

Rama: Florim, ti nuk e paske idene minimale te demokracise dhe nuk kuptoke qe pergjegjesia e nje kryeministri nuk eshte pune personale, po kushtetuese e kombetare, qe do te thote se ne baze te kushtetutes qeveris shumica e pakica nuk mund te imponoje ndryshimin e qeverise me kercenime, po vetem me vota!

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268300_10154724923721523_2474776223111842918_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268300_10154724923721523_2474776223111842918_n.jpg","attachment_id":"680320"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama1-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama1-2.png","attachment_id":"680356"}]

3 komente në “REPLIKAT/ Komentuesi: Më këtë kokëfortësin tënde për mosdorëheqje, nga çadra Basha po hyn në Kryeministri… Rama: Ti nuk e paske idenë…”

  1. dash says:

    Me duket se i meritojme te gjitha bemat e berishajve me shoke…me keto kafshe…po s’u beme tani s’behemi kurre ,po u dorezua Rama behet tradhetar njesoj si berishabashat..

  2. Toni says:

    Sa e don Luli popullin e vet!!! lum si ne qe kemi nje LUL…

  3. Fuck it says:

    Hhahhah. E paske degjeneruar fare o Rama. Mire ja ben te shitur te serbi jane shkerdhatat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *