Zbulohet arsyeja se pse Basha nuk e pranoi ‘Paketën McAllister’: Ma propozoi më parë Rama…!

Në replikat e zhvilluara sot mes kryetarit të opozitës Basha dhe deputetes Majlinda Bregu ka dalë në pah një element që zbulon dhe thotë shumë për tërheqjen e liderit të opozitës nga ‘oferta bujare’ e negociatorëve gjermanë.

“Ka qenë një gafë që nuk e pranuam propozimin e McAllister”, i ka thënë Bashës deputetja Bregu.

“Atë propozim ma kishin bërë dy javë më parë këshilltarët e Ramës’, i është përgjigjur flakë për flakë, Basha. I cili ka shtuar se vlerëson parimet e Propozimit McAllister, por jo formulën.

“Mbi këto parime duhet të operohet e të shkohet drejt një zgjidhjeje”, ka sqaruar lideri i opozitës

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Zbulohet arsyeja se pse Basha nuk e pranoi ‘Paketën McAllister’: Ma propozoi më parë Rama…!”

 1. zxcv says:

  BASHË ZIU,GOXHA DJALË,
  ËSHTË FUNDOSUR,S’DI TË DALË,
  MBAN TË VETËT ME GAJRET,
  POR NË FUND, DO MBYTET VET,!!!😀😀

 2. qytetare says:

  Po ne fakt ka te drejte Lulzim Basha se ka gjet shesh, e ben pershesh. Ai duhet derguar para organeve te drejtesise, madje prapa hekurave. Ku e merr ai ate guxim te destabilizoje popullin shqiptar. Te ju them te drejten andej nga del shpirti e del fjala, une sikur te isha djale, nje plumb kokes do ja kisha dhene. Nuk me eshte bere ndonjehere ne jeten time stres me i madhe, se sot qe degjol Lulzim Bashen qe flet ashtu perqarte. Kurre ne jeten time 50 vjecare nuk kam patur inat e urryer kaq shume politikan, duke perfshire ketu edhe dikatorin Enver Hoxha, sa kete Bashen sot. Ky paska qene hori me i madh i 100 e kusur viteve shtet. Nese ka bythe ky hor e legen, le te shkoje ne zgjedhje dhe ta provoje me voten e popullit se kush eshte ky paçavure.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *