Deputeti socialist, ironi të fortë me PD: Do të zhduket si dinozaurët…!

Deputeti i partisë Socialiste Ervin Bushati, i është përgjigjur pyetjes se çfarë mund të ndodhë nëse PD nuk do të futet në zgjedhje.

Unë nuk mendoj se do ishte fundi i botës po të zhduket PD nga skena politike, Edhe Partia Demokratike, ashtu si dinozaurët mund të zhduket.

Partia Demokratike mirë që nuk futet në garë por deklaron se do prish dhe garën.

Edhe kur vdiq Hitleri kishte jetë edhe kur vdiq Enveri kishte jetë.

Edhe po të zhduket PD nuk do të ndodhë ndonjë gjë e madhe,” u shpreh Bushati, i ftuar në emisionin #DritaremeRudinën në Vizion Plus.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Deputeti socialist, ironi të fortë me PD: Do të zhduket si dinozaurët…!”

  1. Kola says:

    Pa lerini pordhet ju klyshat e majte, por merrni masa te mbroni Shqiperine nga bandat e krimit dhe tu garantoni shqiptareve votim te qete. Ndryshe gjeni vrime per te futur koken.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *