FOTO/ Rama tallet me Bashën: Zgjohu Luli, fituam! S’je në zgjedhje

Edi Rama ka vijuar ironinë e tij me kreun e opozitës, Lulzim Basha.

Rama ka postuar në Facebook një foto të një personi që po fle në lulishte, dhe që ka sipër kokës një miniçadër që ta mbrojë atë nga dielli.

Fotoja ka diçiturën:

“Zgjohu Luli, fituam! S’je në zgjedhje”.

Ajo perifrazon faktin se Basha kerkon ta marre pushtetin ne tavoline, duke fjetur gjume dhe pa zgjedhje.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268526_1561424067201007_3210473081830202709_n-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268526_1561424067201007_3210473081830202709_n-1.jpg","attachment_id":680353},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/16938505_1429500463751123_8055045655050792180_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/16938505_1429500463751123_8055045655050792180_n.jpg","attachment_id":"680347"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18119015_1333378596698020_5567233383067537134_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18119015_1333378596698020_5567233383067537134_n.jpg","attachment_id":"680339"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18222144_10154850564003371_7508315238616738978_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18222144_10154850564003371_7508315238616738978_n.jpg","attachment_id":"680337"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268300_10154724923721523_2474776223111842918_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268300_10154724923721523_2474776223111842918_n.jpg","attachment_id":"680320"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/17799031_10206701999388109_9089014014386635264_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/17799031_10206701999388109_9089014014386635264_n.jpg","attachment_id":"680344"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-zgjohu-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/rama-zgjohu.jpg","attachment_id":"680764"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268144_1342337909135422_7418339618348219253_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/18268144_1342337909135422_7418339618348219253_n.jpg","attachment_id":"680334"}]

4 komente në “FOTO/ Rama tallet me Bashën: Zgjohu Luli, fituam! S’je në zgjedhje”

 1. Milan says:

  E hengre sa krahu o lul idjoti

 2. sala says:

  Osa kom qesh , ato te dyja me çadren jan diçitura te pa pame , i modh ED RAMA RRESPEKTE , PERPARA PER FITORE ME 18 QERSHOR.

 3. gruaja e Meros says:

  O Edi Rama,
  Te qifsha gruan e Meros

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *