VIDEO/ Marine Le Pen ja merr “valles” pas humbjes së zgjedhjeve

Kandidatja për presidente në Francë  Marine Le Pen u filmua duke kërcyer “I love Rock N Roll” vetëm disa orë pas humbjes përballë kundërshtarit të saj Emmanuel Macron në zgjedhjet presidenciale.

48-vjeçarja u pa duke kërcyer e duke kënduar këngën e famshme të Joan Jett dhe The Blackhearts. Në disa momente ajo u pa duke kërcëyer edhe nën ritmet e këngës YMCA.

Ndërsa më parë  kandidatja e Frontit Nacional telefonoi Macron për të përgëzuar për fitoren pasi sondazhet treguan se ky i fundit fitoi me më shumë se 65% të votave.

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Marine Le Pen ja merr “valles” pas humbjes së zgjedhjeve”

  1. artan says:

    Keshtu do t’ja marre valles edhe Lulushja me 18 qershor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *