VIDEO LAJM/ Bregu kritikon Bashën në media, deputetja Albina Deda nga prapa ngre…!

Ndërsa deputetja Majlinda Bregu fliste për mediat dje, pas mbledhjes se grupit parlamentar të PD-së, pas saj ka kaluar Albina Deda.

Ajo ka dëgjuar kritikat e Bregut ndaj Bashës dhe iu ka ngritur mediave që ishin të fokusuara tek Bregu, dy gishtat lartë.

Si ata fëmijët, që kur shohin kamera, përpiqen të dalin me çdo kusht në TV.

Edhe duke u bërë qesharakë!

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO LAJM/ Bregu kritikon Bashën në media, deputetja Albina Deda nga prapa ngre…!”

 1. tani says:

  Ruajna zot mi katundaret.Ja pse Q.Mulleti ka pasur te drejt.Ardhja e tyre ne PUSHTET ose zbritja e tyre ne qytete eshte rrezik kombetar

 2. Qepa says:

  Po katunarja eshte te partia vet, po Bregu cfare do aty, ska lidhje

 3. Qepa says:

  Katunarja eshte ke shpia vet , po bregu cfare kerkon me aty

 4. robert says:

  Kjo katundaria besoj se edhe kembet i ngre mire ……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *