BATUTA/ Bregu për largimin nga PD: Mesila më tha se është më e vështirë se të lësh burrin

Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka folur sot për largimin e saj të mundshëm nga PD-ja.

Bregu tha se ajo do të qëndrojë në PD dhe do të jetë gjithmonë pjesë e saj, duke përjashtuar në mënyrë kategorike hapjen e një partie të re, apo kalimin në një parti tjetër me gjithë kritikat ndaj kryetarit.

Duke folur në një forum të UET, dedikuar diskutimit  “Reformizmi vs Populizmi” Bregu tregoi edhe një batutë me Mesila Dodën, ish-deputeten e PD-së, që tani është e PDIU-së.

“Mesila më thoshte se është më e vështirë të lësh partinë se sa burrin”, tha Bregu.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “BATUTA/ Bregu për largimin nga PD: Mesila më tha se është më e vështirë se të lësh burrin”

 1. capi dhia says:

  Nexhi me Fiqereten, ne demokracine shqiptare !?.

  1. Kujtimi says:

   Z Bregu asnjhere nuk eshte von urgjentisht reforma

 2. maja says:

  Ti je nje dhelper o kodra mbas bregut…asgje me shum.

 3. maja says:

  Ti je nje dhelper o kodra mbas bregut…asgje me shum.
  Pse nuk e botoni komentin ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Sala says:

  Per cilin burre e kishte fjalen palma ?

 5. Taras Bulba says:

  Ju burrat i paskeni sa per figure na kthyet ne komunizem qe thonin edhe kur kishte vdekje te rroje partia

 6. Nora says:

  MAJLINDA , Je YLLI I POLITIKËS SHQIPËTARE!!!!🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 7. Neutrino says:

  Tipat si ju e duan partine dhe burrat vetem per para. Partia lihet me me veshtiresi se ajo te jep edhe pushtet

 8. Haha says:

  Po pse asnjehere nuk e keni lene? ….De juro. ..por de fakte. ….thoni ik pirdhu. ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *