FOTOT/ Male, ujavara, gjelbërim, thjesht bukuri mbreslënëse…

Ky vend kaq i bukur ndodhet në Zvicër.

Lauterbrunnen është një nga vendet më mahnitëse të Evropës dhe është i njohur në të gjithë botën për luginat, burimet, malet dhe ujëvarat.  Bukuria piktoreske që të fal ku vend është thjesht mahnitëse.

Turistë të shumtë që shkojnë në Zvicër e kanë si dentonacionin numër një për ta vizituar këtë bukuri fantastike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer6.jpg","attachment_id":"681638"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer8.jpg","attachment_id":"681640"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer9.jpg","attachment_id":"681641"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer1.jpg","attachment_id":"681633"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer5.jpg","attachment_id":"681637"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer.jpg","attachment_id":"681632"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer3.jpg","attachment_id":"681635"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer4.jpg","attachment_id":"681636"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/zvicer7.jpg","attachment_id":"681639"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *