Shpërthim eksplozivi në banesën e durrsakut me precedentë penalë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur ditën e sotme përpara një banesa në Durrës.

Mësohet se banesa ndodhet në lagjen 15 në Porto Romano, dhe i përket Fetah Mataj.

Nga të dhënat e para, shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Mësohet se Mataj është një person me precedentë penalë dhe ka kryer 10 vite burgim.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *