Simeone kërcënon Realin: Do t’i eleminojmë

Diego Simeone insiston se skuadra e tij ka ende mundësi që të kalojë në finale të Ligës së Kampionëve

Trajneri i Atletico Madridit, beson se lojtarët e tij do të bëjnë të pamundurën në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit për të bërë të mundur kualifikimin.

Simeone theksoi se beson që do ta eleminojë Real Madridin.

“Ne besojmë se mund të arrijmë në finale. Unë u besojë lojtarëve të mijë dhe nuk kam dyshim se ata do të tregojnë lojë shumë të mirë”, tha Simeone në konferencën për shtyp.

Ndeshjen e parë në Santiago Bernabeu ka përfunduar me rezultatin 3-0, në favor të “Los Blancos”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Simeone kërcënon Realin: Do t’i eleminojmë”

  1. enter"" says:

    Mos e ngri bishtin perpjete Diego, do shpartalloheni.
    Fjalet e shumta jane fukarallek

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *