VDIEO/ Moment tronditës, një trajner sulmohet nga luani i tij gjatë shfaqes

Ky është momenti tronditës kur një luan  sulmon dhe kafshon në fyt trajnerin e tij.

Ngjarja ndodhi ditën e djelë në një cirk në Francë. Luani sulmoi 34-vjeçarin i cili po jepte shaqe me të i mbyllur në kafaz. Njerëzit që ishin aty pranë u trmerruan dhe u laguan menjëherë nga vendet ku ishin ulur.

Është dashur ndërhyrja e disa personave të tjerë që luani të largohet dhe të lëshonte 34 vjeçarin.

Trajneri i luanëve mori plagë të rënda pasi fyti i tij ishte shqyer nga bisha.

Pamjet shqetësuese, u postuan në Facebook nga njerëzit që ishin duke parë shfaqen.

 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...