Zbulohen pagat marramendëse që Ibrahimoviç dhe Pogba marrin tek United

Zlatan Ibrahimovic është lojtari më i paguar tek Manchester United dhe Evropë, ndërsa Paul Pogba merr gati gjysmën e pagës së tij

Football Leaks ka publikuar pagat e dy yjeve të Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic dhe Paul Pogba.

Sulmuesi suedez merr 450 mijë euro në javë, apo 23 milionë euro në sezon.

Në anën tjetër Pogba merr më pak se gjysma e Ibrahimovicit, i cili paguhet 200 mijë euro në javë, apo 10 milionë euro në sezon.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *