FOTO/ Kjo është policja që vrau veten sot në Sukth me armën e shërbimit

Kjo që shihni në foto është policja 23-vjeçare Peranxhela Shahini që i dha fund jetës në rrethana ende të paqarta duke u qëlluar në bark me armën e shërbimit në katin e dytë të banesës në Katund Sukth të Durrësit.

Peranxhela, një vajzë brune dhe bukuroshe ishte motra e tretë e familjes me katër vajza, ndërsa të gjithë e njihnin për vajzë mjaft serioze dhe tejet të përmbajtur

E reja nuk kishte probleme psikologjike dhe as sociale. “Ishte tip i fortë dhe i ftohtë, gati si çun”,- kanë thënë koleget.

Ngjarja fillimisht u raportua si aksident, por kur dy ambulanca shkuan në vendngjarje në dhomën ku shtrihej e pajetë Peranxhela ndodhej edhe mjeku i Sukthit, i cili ishte thirrur nga familjarët për t’i dhënë ndihmën e parë 23-vjeçares, por pa mundur të bëjë asgjë, e reja kishte vdekur në vend.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/policia-e-durresit-6_1494444087-4867396-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/policia-e-durresit-6_1494444087-4867396.jpg","attachment_id":"682518"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Policja-Sukth-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/Policja-Sukth.jpg","attachment_id":"682520"}]

3 komente në “FOTO/ Kjo është policja që vrau veten sot në Sukth me armën e shërbimit”

 1. Xhemi says:

  O drejtues policie leshi e ministra rendi leshi!!
  Po si u jepet arme, nje 23-vjecari apo 23-vjecareje??
  Mire kjo ka demtuar veten, po mund te rastise nje tjeter e te demtoje individe te tjere.

  1. Ushtari_19 vjeçar says:

   Pse mi Xhemi nuk e ke bo ushtrine ti??

 2. mirel says:

  U veteqellua ne bark!? Aspak klasike si vetevrasje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *