Kategoria Superiore/ Kukësi nuk gabon ndaj Flamurtarit

Kukesi nuk ka gabuar ne ndeshje e javes se 33-te te Kategorise Superiore.

Verilindorer arriten qe te mposhtnin ne ” Zeqir Ymeri” ekipin e Flamurtarit me rezultatin e ngushte 1-0.

Heroi i fitores per skuadren e drejtuar nga, Ernest Gjoka, ishte sulmuesi Pero Pejic.

Kroati arriti qe ekzekutoje ne menyre te sakt nje goditje denimi duke mposhtur Halilin, per ti dhene tre pike te rendesishme ekipit te tij qe vijon rrugen drejt titullit.

Nderkohe, ne sfidat e tjera Tirana rikthehet me ne fund tek fitorja duke fituar me rezultatin 2-0.

Ndersa takimi luajtur ne “Loro Borici” mes Vllaznise dhe Luftetarit u mbyll me shifrat 2-2.

Ndersa ne oren 18:30 luhet dhe takimi i rradhes per diten e sotme qe do te jete Teuta-Skenderbeu.

Java e 33-te mbyllet neser me sfiden e fundit Partizani-Laci

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *