VIDEO/ Lulzim Basha vendos të dalë nga dollapi për protestën e 13 majit

Lulzim Basha dhe PD kanë vendosur që protestën e tyre ta zhvillojnë në datën 13 maj, të njëjtën ditë kur pritet të ketë edhe një protestë nga ana e komunitetit LGBT.

Ironikisht, pasi u vetëizolua për kaq kohë, Basha duket se ka vendosur të dalë më në fund nga dollapi, ndërsa ka rënë dakort që të dy protestat të zhvillohen në një ditë, por në orare të ndryshme.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Lulzim Basha vendos të dalë nga dollapi për protestën e 13 majit”

 1. Sebbasstian says:

  Do dali ne shesh edhe Lulzimja me shoqaten e tij me se fundi .

 2. Fatosi-kosove says:

  Urojme dhe lusim Zotin qe te abortoi para se te pjell luli se ju siguroi se po pjelli do te linde millosheviqi i vogel qe do haje shume njerez,une e di qe lul basha eshte barsu para 6 muajsh dhe koha e pjelljes se tij eshte pas 6 muajsh pasi ky e mban dreqin 12 muaj.

 3. Esko says:

  LGBT eshte protesta e rilindjes amo ju lutem siguroni qe ne rend te pare -leader te jet Elvis Roshi keshilltari i Edvinit – shikoni ne qfar niveli moral the politik keni arritur- me vjen keq per Blushin the Bashen qe ju duhet te qajn koken me keta horra e hajduta ordiner

  1. @Esko says:

   Esko – meso Sqhip, pastaj shkruaj o mjeran.
   ……….çajnë kokëm dhe jo qajn koken

 4. haha says:

  Diferenca midis te dyja protestave eshte se LGBT kerkon te dale nga dollapi, ndersa Basha kerkon qe te mos i prishet dollapi ku eshte futur. Disa gay preferojne me mire te rrine ne dollap dhe te jetojne nen trysnine e genjeshtrave te tyre sesa te protestojne per nje jete sa me te mire dhe reale jashte dollapit. S’ja ka fajin LGBT-ja Bashes qe zgjodhi te jetoje si hetero pa qene i tille.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *