FOTOT/ A po “komplotojnë” kundër Bashës, katër aleatët e tij?

Kryetari i PAA, Agron Duka, kryetari i PDK, Nard Ndoka, kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule dhe kryetari i LZHK, Dashamir Shehi, janë fotografuar bashkë në një lokal në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Nuk dihet se për çfarë janë mbledhur bashkë 4 aleatët e Bashës, thjesht për të konsumuar një kafe, apo kanë pasur diçka për të diskutuar në lidhje me veprimet e ardhshme të opozitës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat.jpg","attachment_id":"682923"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat-3.jpg","attachment_id":"682922"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat-2.jpg","attachment_id":"682921"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/aleat-1.jpg","attachment_id":"682920"}]

7 komente në “FOTOT/ A po “komplotojnë” kundër Bashës, katër aleatët e tij?”

 1. Maloku says:

  Me vjen keq, po nuk ka shqiperia e njerzeve te bukur mundesi reklamimi ne bote te bukurise se saj, qe reklamon keto fytyra te shumtuara deri ne skicofrene. Turp qe botoni keto dordolece, qe kane vendin tek parcelat e grurit per te trembur zogjte e jo per te na trembur femijt.O nene sa te shumtuar.

  1. toni says:

   C’a aleatesh jane keta, parti me nga nje deputet te bler me para! Ne qoftese do behen zgjellje te ndershme keto palo parti do te zhduken vetvetiu PD-ja eshte e vetmja shprese per mbijetese nepermjet pazadhikut.

 2. kombi says:

  Nuk i duhen as dreqit keta Haxhi Qamila.

 3. TONI says:

  Te kater kane Hunden e Gjate….qe konkurojne me Berishen, por megjithate nuk kane nuhatje fare vecanerisht ate Politike. Jane te gjithe per ne Azil te Pleqve. Keta duan te na qeverisin ne!!!!!!!!!!!!!!!!! Vajmedet…………….

 4. valentina says:

  Mbas 18 Qershorit turpi do ju mbuloje dhe para syve te SHqipetareve te ndershem do te shiheni si tradhetare qe ju bashkuat cetes se vrasesve dhe tradhetareve qe kerkojne me cdo cmim te shkaterrojne kete vend.

 5. Vesi says:

  Po kush pjerdh per keta kater. Keta jane thjeshte zagare kockash.

 6. Raki says:

  Grupi i shurupit te shurres…O SHqiptare pse vazhdoni te tregoheni cara – nga keta Majmune dhe Lule Sum Hollandezi prisni te MIRAT ju!!!

  Go Fuck yourself.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *