Mesazhet e demokratëve: Zonja Bregu, duam një PD pa Berishën dhe Lulin. Por….

Zhvillimet e muajve të fundit kanë bërë që shumë demokratë, ta humbasin durimin me Sali Berishën dhe Lulzim Bashën.

Sidomos pas vendimit të këtyre të fundit për ta lënë PD-në jashtë zgjedhjeve, çka bën që demokratët të mos kenë mundësinë për të konkurruar për të ardhur në pushtet.

Një simpatizant i PD-së, ka menduar t’i çojë një mesazh deputetes kritike me Bashën, Majlinda Bregu.

“Z. Majlinda urimet më të mira, duam një PD pa Berishën dhe Lulin”, shkruan ai.

Vetëm se ai ia ka dërguar gabimisht këtë mesazh kandidates së PS-së për deputete në Qarkun e Lezhës, Ardiana Jaku, e cila e ka postuar online.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Mesazhet e demokratëve: Zonja Bregu, duam një PD pa Berishën dhe Lulin. Por….”

 1. zambi says:

  Si mund te ngaterrosh emrin majlinda me ardiana kur dergon sms ?!

  1. Kujtimi says:

   Lark LULUSHI SALI Farmaqi nga PD
   LARK NGA SHTEPIA MALLKUAR MALLKUAR QOFSHIN PER JET PER 7 BREZA

 2. Bledi says:

  Z.Majlinda!
  Veproni ,sa s’është vonë!!
  PD, duhet të shêrohet!🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 3. sp says:

  Zonja bregu.vetem ju mund ta nxirni pd nga kolapsi.berisha dhe basha Jane armiq Te parties tone.

 4. endri says:

  Majlinda eshte e forte per te udhehequr PD, PD me ne fund duhet te beje zgjedhje te lira brenda Partise dhe te largoj kalamajt trozovaç dhe te merret me rindertimin e strukturave. Shqiperia ka nevoje per nje PD te forte dhe konkuruese.

 5. Shoku shpati says:

  Lesh o mero lesh
  Ato PA lejen e Berishes nuk bejne dot pordhen e jo me te flasin.
  E kupton flasin me komande.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *