VIDEO/ “Palaço”, “Bir k….”, përplasje e fortë mes Torres dhe Ronaldos

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Fernando Torres dhe Kristiano Ronaldo janë përplasur në fushën e lojës, mbrëmjen e djeshme gjatë sfidës gjysmefinale mes Atletikos dhe Realit.

Një përplasje e ndezur që u shoqërua dhe me fraza ofenduese.

Dukshëm vihet re zemërimi i Fernando Torresit i cili e humbet toruan për një moment, pasi skuadra e tij ishte duke u eleminuar nga Liga e Kampionve.

Torres: Çfarë bën, palaço?

Ronaldo: Ik në shtëpi budalla…”

Torres: Bir k…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *