VIDEO/ Kërkon rritje rroge, por punëdhënësja i pret dorën

Një djalë 13-vjeçar në Pakistan kërkoi nga punëdhënësja një rritje rroge, por veç refuzimit, ajo i preu atij dorën në formë ndëshkimi.

Muhammad Irfan kujdesej për dhitë në fshatin Wahiwala, por për shkak të varfërisë, ai i kërkoi punëdhënëses së tij ta paguante më tepër, ose përndryshe nuk do të kujdesej më për to.

Por, punëdhënësja nuk e priti mirë kërkesën dhe për ta ndëshkuar, i preu dorën 13-vjeçarit.

Pavarësisht denoncimit në polici nga prindërit e djalit, gruaja nuk është arrestuar, pasi ajo konsiderohet si një person me influencë në zonë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Kërkon rritje rroge, por punëdhënësja i pret dorën”

 1. Tony says:

  Motra e saliut
  Keshtu eshte dhe democracia nr shqiperi
  Populli jane dhite dhe ky djali eshte lulush qepa
  Po mos e degjoje saliun ja pret bolet
  Njerez kot

 2. Xhemi says:

  Cfare mban kjo bote mbi dhé 😠😠😠😠?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *