VIDEO/ Mbështetësi i Donald Trump sulmon familjen muslimane

Një video shokuese e publikuar online, tregon momentin kur një familje muslimane sulmohet me ofendime raciste dhe gjeste të pahijshme në plazh, nga një person i panjohur, mbështetës i presidentit Donald Trump.

Familja Alward ishte duke shijuar një ditë në plazh në Teksas, bashkë me fëmijët, kur një person u afrua duke iu bërtitur dhe ofenduar në mënyrë raciste.

Pas 20 minutash, sipas familjes Alward, ai u largua sërish për në hotel, ku u arrestua më pas nga policia.

Por, ata deklaruan se e panë sërish në recepsionin e hotelit mëngjesin e nesërm, pavarësisht se stafi iu kishte bërë me dije se ai nuk do të pranohej më në hotel.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Mbështetësi i Donald Trump sulmon familjen muslimane”

 1. nora says:

  Ku e dini ju qe eshte mbeshtetesi I Trumpit ky?

 2. Drenicak says:

  Nuk jame racist por nuk mund te mos reagosh edhe ne ate firm.
  Ne veren e vitit 2016 ne plazhin e Lezhes erdhen nje familje dy gra apo burra por qe ishin te mbuluara me tesha te zeza u futen ne deti ata ose ato nuk ishin ardh per plazh por per provokim te njerzve normal u vinte era m…
  Çdo dite kan ndrru çadren duke i bezdis pushuesit.
  Shteti por edhe populli duhet me reagu e sidomos pronaret e hoteleve dhe shpiave qe mos ti fus mbrenda.

 3. ec aty says:

  VDEKJE ISLAMUTIT!!!

 4. Mjeshteri says:

  Propagande e shemtuar qe e besojne fatkeqsishte njerez te paditur. Te drejtat e myslimaneve ne Amerike jan me te medha se ne vendet e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *