Rama ironik/ Del në treg libri me titull: Lulzim Basha, “Rreziku Euro-Amerikan për Shqipërinë”

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sërish rivalin e tij politik, Lulzim Bashën me anë të një moemoje në facebook.

Nisur nga deklaratat e ndërkombëtarëve për bojkotin e opozitës dhe përgjigjet e Bashës, Rama ka publikuar kopertinën e një libri me autor kreun e PD-së.

Titulli i librit është gati-gati si libri i ish-diktatorit Enver Hoxha, “Rreziku anglo-amerikan për Shqipërinë”, por në vend të anglo-amerikan, Kryeministri, libri i ri, i referohet rrezikut euro-amerikan.

Rama e shoqëron foton vetëm me disa buzëqeshje, ndërsa komentuesit kanë shfaqur ‘interes’ për ta blerë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama ironik/ Del në treg libri me titull: Lulzim Basha, “Rreziku Euro-Amerikan për Shqipërinë””

  1. kombi says:

    Kjo eshte e verteta, por Luli i vocerr nuk do te mund EUROAMERIKEN.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *