Sali Berisha: Nesër Tiranën do e pushtojnë mbi 500 mijë njerëz

Partia Demokratike e konsideron protestën e së shtunës, si vendimtare për largimin e Edi Ramës.

Sali Berisha shkruan se në shesh do të jenë mbi 500 mijë njerëz.

“Neser vershojne mbi 500 mije shqiptare per voten e lire dhe kunder varrmihesit te pluralizmit, Edvin Kristaq Rama”, shkruan Berisha.

Zakonisht Berisha shifrat e protestuesve, të cilëve iu shton ca zero nga mbrapa, i jep pas protestave.

Si duket nga frika se nuk del njeri, kërkon t’iu mbushë mendjen qytetarëve se do jenë të shumtë në shesh.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Sali Berisha: Nesër Tiranën do e pushtojnë mbi 500 mijë njerëz”

 1. pedro i ri says:

  Saliu tremb vetem zagaret e vet

 2. ilir says:

  Po po nese do vine ne kembe, sepse me mjete transporti nuk eshte e mundur. Po qene 500000, nuk ka sheshe ne shqiperi, jo bulevardi qe jo e jo. Po po ta mbajti futi ne stadiuminSelmam Stermasi dhe do ta kuptosh vet se nuk eshte e mundur te sjellesh me shume se 30000 veta

 3. shkumbini says:

  Ti kriminel, i pafytyre, njeri pa babe, kopil Vicidoli, sozi (vella) i Karagjiiqit, Antishqiptari me i madh, antikombetari me madh, spiun serb, hajdut me cizme, shpellar, i cmendur, kriminel, zhdukes njerezish, vrases, komunist 100 karat, funderrine sistemi, jashtqitje, do ta shikosh mire se si do perfundosh.
  Ti ke hall, hall te madh nga reforma.
  jo te ka kape nga fyti dhe nga koqet.
  Edhe pak dhe do te shikojme dhe degjojme se si do perfundosh.
  Do kesh fund te tmerrshem nga ligji jo nga ato qe mendon ti jo.

 4. xy says:

  Po pse nuk thua ti more Kryekriminel se qysh tani i paske siguruar 70 deputete. 700 mije pjestim 7 mije votues bejne te pakten 70 deputete.Ja pra qe qytetaret nuk blihen dot,keshtu qe voto Vet – rringun dhe futu ne zgjedhje , o zgjebe

 5. Thika says:

  Po kerkon te terheqe Shqiperine ne arkivolin e tij, por ka per te varrosur prepara femijet e tij me duart e veta! Do tja rrafshojne vilat si Haklajt dhe sdo leme Berishe nga te tijet ti mbijetoje! Nga varri do ta nxjerrin te kalbet si qen rrugeve! Dhe kukullen pederaste qe i ben gojore dhe qe ja u shet demokrateve te tij teveqele si liderin e Republiken se re te Xenit dhe Gites, do ta gjejne me hu ne .. . ne ndonje rrugice Tirane!
  Sali Berisha pasi lau me gjak Shqiperine, tani eshte rradha te shohe gjakun e kermave qe ka pjelle qe te ndyejne muret e vilave te tyre!

 6. BERISHA LARGOHU 👎 says:

  Shqiptaret te mos lejojne banden e Berishes qe te destabilizojne jeten dhe paqen e tyre, vetem shqiptaret mud te vendosin per fatin e tyre, ndaj dhe kujdes sepse opozita kriminale deshiron ta ktheje vendin si ne Siri.

 7. timo says:

  Sali po qenë nja 5000, edhe mund të të besojmë se me 500000, duhet të mbusheshin të gjitha rrugët e sheshet e Tiranës dhe të teprojnin ca edhe për Durrësin. Sipas llogarive, bulevardi i Tiranës nga kryeministria deri tekfillimi i sheshi Skënderbej, pa trotuaret, mund të nxërë shumë, shumë 10000 vetë.

 8. kaqi i zi says:

  nga serbia apo nga greqia,shporru mor kriminel

 9. Lumi Ottawa says:

  Salih Sheqerja, Salih Karadjici, Salih Faslici, Salih Komunisti, Salih Hajduti, Salih Tradhtari, Salih Vrasesi, Salih Piramida, Salih NAFTA, Salih 97, Salih Gerdeci, Salih Koncesionari I Detit me Greqine, Salih Gerdeci, Salih 21 Janari, Salih Lazarati, Salih Cezi, Salih Muti. Lista Vazhdon…..

 10. Kosovari says:

  Te gjithe qe vijne pas teje jane te marre!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *