Statusi në Facebook/ Grida i bashkohet PS-së: Për Shqipërinë që duam (por pastaj ndodh diçka dhe..)

Është dukur pak në çadrën e Bashës, por ajo di përherë të marrë vëmendje me ato që shkruan e thotë, kjo sepse është e pamundur të mos gjesh “perla” që herë i bën me qëllim e herë i rrëshkasin.

Bëhet fjalë për ish-kandidaten e PD për Durrësin Grida Duma, e cila u mund thellë nga Dako, por që Basha e ka akoma në rrethin e tij të ngushtë pasi, siç thonë, i jep atij mend.

Mirëpo, në datë 6 maj, ajo ka postuar në Facebook një status “të ndjerë”, plot filozofi, në të cilin fliste për çadrën e lirisë siç e kanë vetë-emërtuar atë të bulevardit.

E ndër të tjera, në fjalinë e fundit të statusit të saj, Duma përsërit sloganin e PS, pra “Shqipërinë që Duam”.

Mirëpo, mesa duket dikush ja ka tërhequr veshin aq shumë sa e ka fshirë postimin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/grida-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/grida-1.jpg","attachment_id":"683439"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/grida-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/grida-1.jpg","attachment_id":"683439"}]

2 komente në “Statusi në Facebook/ Grida i bashkohet PS-së: Për Shqipërinë që duam (por pastaj ndodh diçka dhe..)”

  1. momli says:

    Cfare lajmi mor zot? Lajm pse nje cope mishi ka perdorur nje togfjalesh qe perdor nje cope mishi tjeter. Pse more te uruar, Shqiperine qe duam e mori Rama me tapi?

  2. Ana says:

    Brigadiere betoni ka qen dhe mbetet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *