FOTOT/ Demokratët shpërndahen, por lënë pas mbeturina të shumta në bulevard

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Protesta e Partisë Demoktarike nuk ka zgjatur më shumë se një orë e 30 minuta.

Dhe siç u pa nga videot dhe fotot ajo nuk i përmbushi pritshmëritë e PD pasi nuk pati shumë njerëz në shesh.

Dhe menjëherë pas fjalës së Lulzim Bashës protestuesit janë shpërndarë nga bulevardi duke lënë pas plehra dhe mbeturina në shumta në shesh.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi3-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi3.jpeg","attachment_id":"684235"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi2-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi2.jpeg","attachment_id":"684234"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi1-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi1.jpeg","attachment_id":"684233"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/bulevardi.jpeg","attachment_id":"684232"}]
        
        Loading...
        

5 komente në “FOTOT/ Demokratët shpërndahen, por lënë pas mbeturina të shumta në bulevard”

 1. Tr says:

  Ato nuk e njohin qyteterimin, jetojne me bageti.

 2. BERISHA LARGOHU 👎 says:

  Treguan se jane vete mbeturina, prandaj populli nuk ju bashkua mbeturinave qe do benin namin ha ha ha👎

 3. Life is game says:

  Mos shqetesimin! Kete pune e rregullon dhe Normalizing ” Duka i krimit”, AD, kryetari I parties Ambient a listen, Alcatel I Bashes ( jo I Pd).

 4. Shpellaret nuk e kan sensin pastertis

 5. Aleksander says:

  Sa pretendime keni dhe ju !-Ja pra i moren me vete mbeturinat me te medha …lulin saliun mediun ,ata qe qelbnin e kuterbonin me shume!-Per 4 letra qe jane pertoke mendon lali Eri .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *