FOTOT/ Pamje të mrekullueshme nga shpella Melissani në Greqi

Shpella Melissani ndodhet në  Kefalonia të Greqisë.

Bukuria që të fal kjo shpellë është mjaft fantastike dhe mbreslënëse.

Ajo është një vend tepër I frekuentuar nga turistë të shumtë nga e gjithë bota.

Në pamjet që do të sjellim për ju pak më poshtë do të shikoni një bukuri fantastike.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTOT/ Pamje të mrekullueshme nga shpella Melissani në Greqi”

 1. pd klinikisht vdiq...varrimi me 18-6-17 says:

  Qenka vertete fantastike…gjynah qe qenka e padukshme !

 2. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

  ndalohet rreptesisht hyrja e shpellareve sunitoshqipfoles ne kete spilia[shpelle] magjike……..

 3. ben says:

  Greqine Orthodhokse e ka bekuar Zoti

 4. shvejk says:

  shpella qenka fshehur ne shpelle.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *