FOTOT/ Rama përshëndet me këto foto nga Vlora para protestës së PD-së dhe iu përgjigjet komentuesve: Ndonjë porosi tjetër keni…

“MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një fundjavë të mbarë me këtë kolazh fotosh nga java e çeljes së sezonit turistik në Vlorën që po rilind, më tërheqëse dhe më mikpritëse se asnjëherë🌹☀🕶🌊”, shkruan Rama, që ka postuar disa foto nga Lungomare në Vlorë.

Ai ndërkohë iu është përgjigjur edhe disa komentuesve.

Replikat:

Gjovalin Lleshi: Me vonese e ke hapur sezonin turistik opozita ka 3 muaj qe e ka filluar me qader

Edi Rama:  😂😂😂

Edmond: Bodo Mirmengjes.

Pardje kalova dhe e para gje qe mendova ishte;

Po qytetaret,vizitore etj,ku do rrine ?

Ne fund thashe me vete ;

Epo me pas ndofta do mendojne 🙂

Edi Rama: Paska pasur monolog te fuqishem ne kalim e siper Mondi, imagjino si do ishte monologu po te kishe gjetur nje vend per t’u ulur😂

Dardania KS: Ooo Mire mengjesi i madhi Edi Rama po mire e ki rregullu ket Vlore vjet kom kalu kendej ka qen baustell tu shku kam qen ne Himare nga Zvicra sivjet pu ndalsha ne Vlore qysh pi shoh Bravo keshtu ndetohet shteti je Number One 😜

Edi Rama: Ka akoma shume pune, po ka filluar te marre pak fryme Vlora dhe gjithe Shqiperia🇦🇱

Arton Perlati: Si trego ti me foto athue Shqiperia esht ber Zvicerr😏 nje kryeminister i pergjegjshem trego edhe gjerat negative jo vetem gjera te bukura siq ben ti, jan ngopur populli i shkret me genjeshtra nga ju dhe nuk i han me kshu qe beu me rreal

Edi Rama: Hahaha nuk ta do hic syri ndryshimin eee?! Epo s’kam ça baj Arton, ne fakt po ta shikosh ne realitet kete pjese te Vlores eshte edhe ma a bukur✌️

Aldina Bregu: Po te pastrohet ato algat ne ante detit sepse skalon dot ne shetitore nga aroma e keqe mos te hidhen me ujrat e zexa aty se na i shpifen..

Edi Rama: Siurdheron Aldina, ndonje porosi tjeter ke?😀 Ato algat aty kane 27 vjet minimumi, po do t’i heqim edhe ato pa merak, vetem pak durim te lutem, mire?!

Lindita Cela: Vlora eshte dhe ngelet e bukur. Po NE qe jemi NE durres e ka bere kryebashkiaku mish mash. Nuk duhet Ta them po keshtu eshte. NE qe jemi lagjie e durresit kemi 18 vjet pa rruge dhe kanalizime. Sa here vini per fushata premtoni dhe asgje NE vije

Edi Rama: Me radhe Lindita me radhe, po mos thuaj qe Durresi s’po ndryshon dhe shume madje, sepse fshati qe duket s’do kallauz thote populli!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-1-1.jpg","attachment_id":"680722"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-3.jpg","attachment_id":"680721"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-2-1.jpg","attachment_id":"680723"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-4.jpg","attachment_id":"680725"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-5.jpg","attachment_id":"680726"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-7.jpg","attachment_id":"680728"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-12.jpg","attachment_id":"680733"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-9.jpg","attachment_id":"680730"}]
                 Loading...