FOTOT/ Rama përshëndet me këto foto nga Vlora para protestës së PD-së dhe iu përgjigjet komentuesve: Ndonjë porosi tjetër keni…

“MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një fundjavë të mbarë me këtë kolazh fotosh nga java e çeljes së sezonit turistik në Vlorën që po rilind, më tërheqëse dhe më mikpritëse se asnjëherë🌹☀🕶🌊”, shkruan Rama, që ka postuar disa foto nga Lungomare në Vlorë.

Ai ndërkohë iu është përgjigjur edhe disa komentuesve.

Replikat:

Gjovalin Lleshi: Me vonese e ke hapur sezonin turistik opozita ka 3 muaj qe e ka filluar me qader

Edi Rama:  😂😂😂

Edmond: Bodo Mirmengjes.

Pardje kalova dhe e para gje qe mendova ishte;

Po qytetaret,vizitore etj,ku do rrine ?

Ne fund thashe me vete ;

Epo me pas ndofta do mendojne 🙂

Edi Rama: Paska pasur monolog te fuqishem ne kalim e siper Mondi, imagjino si do ishte monologu po te kishe gjetur nje vend per t’u ulur😂

Dardania KS: Ooo Mire mengjesi i madhi Edi Rama po mire e ki rregullu ket Vlore vjet kom kalu kendej ka qen baustell tu shku kam qen ne Himare nga Zvicra sivjet pu ndalsha ne Vlore qysh pi shoh Bravo keshtu ndetohet shteti je Number One 😜

Edi Rama: Ka akoma shume pune, po ka filluar te marre pak fryme Vlora dhe gjithe Shqiperia🇦🇱

Arton Perlati: Si trego ti me foto athue Shqiperia esht ber Zvicerr😏 nje kryeminister i pergjegjshem trego edhe gjerat negative jo vetem gjera te bukura siq ben ti, jan ngopur populli i shkret me genjeshtra nga ju dhe nuk i han me kshu qe beu me rreal

Edi Rama: Hahaha nuk ta do hic syri ndryshimin eee?! Epo s’kam ça baj Arton, ne fakt po ta shikosh ne realitet kete pjese te Vlores eshte edhe ma a bukur✌️

Aldina Bregu: Po te pastrohet ato algat ne ante detit sepse skalon dot ne shetitore nga aroma e keqe mos te hidhen me ujrat e zexa aty se na i shpifen..

Edi Rama: Siurdheron Aldina, ndonje porosi tjeter ke?😀 Ato algat aty kane 27 vjet minimumi, po do t’i heqim edhe ato pa merak, vetem pak durim te lutem, mire?!

Lindita Cela: Vlora eshte dhe ngelet e bukur. Po NE qe jemi NE durres e ka bere kryebashkiaku mish mash. Nuk duhet Ta them po keshtu eshte. NE qe jemi lagjie e durresit kemi 18 vjet pa rruge dhe kanalizime. Sa here vini per fushata premtoni dhe asgje NE vije

Edi Rama: Me radhe Lindita me radhe, po mos thuaj qe Durresi s’po ndryshon dhe shume madje, sepse fshati qe duket s’do kallauz thote populli!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-1-1.jpg","attachment_id":"680722"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-3.jpg","attachment_id":"680721"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-2-1.jpg","attachment_id":"680723"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-4.jpg","attachment_id":"680725"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-5.jpg","attachment_id":"680726"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-7.jpg","attachment_id":"680728"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-12.jpg","attachment_id":"680733"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/vlore-9.jpg","attachment_id":"680730"}]

9 komente në “FOTOT/ Rama përshëndet me këto foto nga Vlora para protestës së PD-së dhe iu përgjigjet komentuesve: Ndonjë porosi tjetër keni…”

 1. mokja says:

  Bravo te qofte se une qe po te shkruaj jame nga Vlora dhe keshtu si po behet eshte per te ardhur mire se nuk i takon vatem vlonjateve kjo qe behet por gjithe shqipetareve . SHKELI ME KEMBE DHE ATA TE CADRES SE ME TEPER DO FITOSH POPULL ME VETE SE KETA QE VAZHDOJNE TE PENGOJNE NUK JANE PER SHQIPERIN . BRAVO , BRAVO , BRAVO.

 2. maxi says:

  Shkretetire BETONI,me pallma te vyshkuta te thara.KATASTROFE URBANE…..

 3. Jurid says:

  Bravo Zoti Rama sa ke ber ti per 4 vjete ata nuk kan ber per 25 vjete. Edhe merkojn te marin qeverin prap ata.un jetoj ne greqi po per votimet do vi te votoj.

 4. Lulkoqja says:

  Disaster with concrete need more green

 5. selim rroshi says:

  Dhe zenie pa kuptim e rruges me beton si qivuret e rilindjes.
  Sa mire qe na ka dhene pikerisht sot deshtimin e tij spektakolar me lungomaren e Vlores.

 6. vlora.vlora says:

  Vlora jone e bukur ,me e mire sec ishte eshte bere pavaresisht defekteve .Perpara z.kryeminister leri qente te lehin

 7. Asus says:

  Bukur, ky eshte sensi I ndryshimit te gjerave. Eshte sens qe ben te shpresohet. Kete sens Ed Rama e ka treguar me pare me Tiranen.

 8. Tirona says:

  Krim ekologjik.

 9. FUTJA PORDHES EDO...!GRI SALLATE!!!?? says:

  NUK VINE ERA E KEQE NGA ALGAT SE ALGAT ATY KANE QENE DHE RE NUK KA PAS PO THUAJ ME MIRE SE VODHET LEKET DHE NUK U NGELEN PER TE MBARUAR FILTRAT E UJRAVE TE ZEZA I LATE PA I BERE….TUNG!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *