FOTOT+VIDEO/ Topalli lë mënjanë kritikat ndaj Bashës dhe del në protestë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Edhe pse deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli ka qënë kritike ndaj Lulzim Bashës ajo ka zgjedhur që të lë mënjanë kritikat dhe ka vendosur që të  dalë në protest sot.

Topalli është parë teksa ishte e pranishme në sheh  mes protestuesve demokratë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT+VIDEO/ Topalli lë mënjanë kritikat ndaj Bashës dhe del në protestë”

  1. Gaspri says:

    Sa fat i madh qe Gjyzepina na paska qene ne proteste.
    Te tan shqiptaret aty e kan pase mendjen, ne se do te vinte Gjyzja ose jo.
    Sa mire bani qe erdhi, e zbukuroi ate vend dhe i dha nje hov te pa pare protestes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *