Frikë për akte dhune? Çako shkon te Llalla pak orë para protestës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Drejtori i Policisë, Haki Çako, ka shkuar në zyrën e kryeprokurorit të përgjithshëm, Adriatik Llalla, pak orë para nisjes së protestës se PD-së.

Mësohet se takimi po zhvillohet në zyrën e Llallës dhe nga se bëhet e ditur paraprakisht, temë e diskutimit është protesta e PD-së.

Më shumë se 2 mijë forca policie janë angazhuar për të garantuar mbarëvajtjen e protestës, e cila pritet të ketë një numër të madh pjesëmarrësish.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *